Kedı Ve Kopek Aynı Evde Anlasır Mı?

Sudeozdal

kopegim 2 yasinda yavru bir kedi sahiplenmek istiyorum kopegim cocker sorunsuz bir sekilde nasil isin icinden cikabilirim?

4 CEVAP

deniz_berkan

bence anlasırlar 7 yasındaki doberman köpeğimle 2 aylık kedim çok iyi anlaşmışlardı zamanında. köpek için sıkıntı olmuyor sahipleniyor yavru kediyi.

Mariana

Anlaşırlar :) benimkiler bir süre sonra kanka olmuşlardı yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu :)

Mariana

Anlaşırlar :) benimkiler bir süre sonra kanka olmuşlardı yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu :)

Sudeozdal

cok tesekkurler :)