Acana Mamanın Hangı Serısı ?

Aysh

3 yaşında 6 kilo erkek kedim için nd den acanaya geçmeyi düşünüyorum burdan baktığım kadarıyla genelde pacifica kullanılıyor yaş kiloyla baktığımız zaman bu onerıler bızede uyyormu yada başka onerısı olan varmı ?

8 CEVAP

Warriorsans

Merhaba, ben acananın 3 serisini denedim en memnun kaldığım acana pacifica oldu kedimde çok güzel etkilerini gördüm. Diğer mamaları kullandığım diğer mamalardan farklı bir etki yaratmadı. Her kedide tabi ki etkileri farklı oluyor o yüzden deneyimlemeden pek bir şey demek de doğru olmaz.

Aysh

Deneyıminzi paylaştığınız için cok teşekkür ederm tek takıldığım yaş ve kılosundan dolayı uygun olurmu kısmıydı sanırım gramajı düzgün ayarladığm sürece ondada sıkıntı yaşamam

Aysh

Ek olarak vitamın desteği konusunda neler uyguluyorsunuz bu mamanın yanında

Warriorsans

Ben eğer bir eksiklik yoksa vitamin verme taraftarı değilim, fazla vitamin yarardan çok zarar veriyor. Bol kaliteli içerikli yaş mama yada evde haşlanmış hayvansallardan vermek her zaman çok sağlıklı bir seçenek ben elimden geldiğince veriyorum. Yaşı kilosu konusunda bilmiyorum açıkçası ama uygun gramajlarda verildiğinde sorun olacağını da sanmıyorum

gece18

Acana vitaminli ve kaliteli bir mama. Ben oğlana acana verirken hiç vitamin vermedim. Pacificia olanından çok memnun kaldık.

Aysh

Uzun zamandır nd kullanıyorz aslında kanda vitamin eksıklıgı olunca ek vermeye başladım kullandığım halde tug dokumu matlık kepek artık mamaya bağladım nd de cok kabızlık yaşadık son zamanlarda ve dıskıda kan oluyordu kabızlıktan brite gectım dıskı yumuşadı ama ıcerıkte ıyı gelmeyen bıseyler oldu umarım acana arayışımı bıtırır ☺️

Gimlihanim

Pasifica sanırım analiz değerleri açısından en iyi maması. Acana nın bütün mamaları içerik olarak çok güzel zaten. Pasifica için de genel olarak olumlu yorumlar duyuyorum. Bence deneyebilirsiniz.

Aysh

Böyle güzel yorumlar gelınce denemeye değer dedım verdım siparısı teşekkür ederim hepınıze ☺️