Soguk Yas Mama

Gulruh

Kedime yaş mamayı unutup direk buzdolabından çıkarıp soguk vermisim normalde hic soguk yemedi bir sıkıntı olurmu acaba

5 CEVAP

selinay41

Benim kedim direkt buzdolabından yiyince üşütüyor ve öksürüyor

ZemGi

Bizim yaş mamalar yazın hep dolapta ve cıkarıp veriyorum, bir sorun yaşamadık hiç, serin havalarda kaynamıs su eklıyorum bıraz🐈

caitlyn

ben üşütür diye biraz ılımasını bekliyorum hiç direkt çıkarıp vermedim ya da su eklerlen ılık su ekliyorum ama bi kereden bişi olmaz bence

Gimlihanim

Bir kerede bir şey olmaz. Zaten havalar da sıcak. Soğuk da yese sorun olmaz sanırım. Alışkın değilse yine de soğuk vermeyin derim ama.

selcanz

Isınmasını beklemek en iyisi fakat çok çok soğuk olmadığı sürece veterinerim de verilebilir demişti.