Kedi Gribi

yaseminece

Kedim dün akşam 8den beri ne mama yedi ne su içti,çişini kakasını yapmadı,burnu akıyor,sürekli uyuyor,sesi değişti ve huysuz kedim grip olmuş olabilir mi?Veterinere götüreceğim öğlene kadar gözlemleyip.Evde yapabileceğim bir şey var mı,doğal yollardan ne iyi gelir fikri olan var mı

6 CEVAP

tnrssmz

Bence hemen götürün veterinere. Bizimde başımıza aynı sorun ikinci kedimizi ilk aldığında gelmişti. Veterinere götürdüğümüzde 40 derece ateşi olduğunu öğrendik. Ateşi varken mama yememe halsizlik oluyor zaten. İğne ile kısa zamanda iyileşti yemek yemeye başladı hareketlendi. Burun akması burnunun dolu olması durumunda bunların düzelmesi biraz daha sürüyor.

Evet grip olabilir mutlaka veterinere goturun.

Durum nedir?

yaseminece

Çok teşekkür ederim hemen gidiyoruz şimdi veterinere

Duruk nedir?

yaseminece

Hafif üşütmüş sadece önemli bir şeyi yokmuş gerekli testler yapıldı.Bağışıklık sistemini kuvvetlendirici iğne de yapıldı.Burnu tıkalı olduğu için mama kokusunu alamadıgından yemiyormuş.Ev yapımı yaş mama ile beslenecek birkaç gün tavuk sulu.Toparladı bakalım,oyun oynuyor zıplıyor keyfi yerinde.Çiş kaka da yaptı:)İçme suyunu ve mamasını ılık vereceğiz artık.Çok rahatladım bir şeyş yokmuş