Kısırlaştırılmış Mama

busrasari

merhaba arkadaşlar kedimi bu hafta alıcam kısırlaştırdm şu an royal canın kullanıyroum sizce kısırlaştırılmış olarak hngı mamay kullanayım bıldgınız ıyı uygun varmıdr?

4 CEVAP

Nd tavuklu narli veya balkabakli olan kisir kedi mamasini kullanabilirsiniz.ama royal canin kullaniyorsunuz ve mama aliskanlik yaptigindan baska mama yemeyebilir numune alabilirseniz alin.eger yemezse royal canin sterilized kullanmaniz gerekir.royal kullanan kediler zor mama begeniyor.birde soyle bir durum var kediniz 1 yasindan kucukse ve kisirlastirdiysaniz yavru kedi mamasina 1 yasina kadar devam edilmesi oneriliyor veya kisir mamaya gecilmesi oneriliyor kediniz 1 yasindan kucukse veterinerinize danisin.

Butun kediler kullanabilir.numune nereden aliniyordu hatirlayamiyorum suanda.soru acin isterseniz nerden numune alabilirim diye.

busrasari

anladım çok teşekkür ederim fakat nd maması ırk kedılerı içnmiş die duydum ama numune mamayı nerden alabılırım

busrasari

teşekür eder,m