Kedim Hasta

Dün sabah yaş mama ile beslediğim iki kedim akşam üzeri hasta oldu, küçük olan gece fenalaştı bütün gece halsiz şekilde yattı sabah ölü buldum. Diğeri mama yemiyo süt çok az içiyo karnı tok olsun diye yoğurt yediriyorum az da olsa yiyo ama çok halsiz. Aynı şey olcak diye korkuyorum. Veteriner dışında neler yapabilirim şu an için.

20 CEVAP

Roza23

eger zehirlenmislerse bi sey yemeleri pek iyi olmayabilir

Mio bolca tahil icerir.tek mama kullanin ama kaliteli olsun.belki mama kaynakli degildir baska bir hastaligin belirtisidir hemen veterinere goturun vakit kaybetmeyin.

Mio denen mama yüzünden oldu zaten sabah yedi akşama hasta diğeri de aynı oldu sabah ölü buldum