Nd, Advanced, Royal Canin, Sanabelle

Anket

ND
(8 oy)
Advanced
(3 oy)
Royal Canin
(3 oy)
Sanabelle
(7 oy)
Toplam (21 oy)

1.5 yaşında kısır kızıma hangi mamayı kullanmam gerektiğine karar veremiyorum. Veterinerimiz Proplan Royal Canin demişti fakat hem proplanın son çıkan olaylarından hem de kusma yaşadığımızdan kullanmak istemiyorum. Yeni yeni ND tavuklu narlıya geçiş yaptık ama hala aklımda soru işaretleri var. Başka bir tanıdığımız veteriner ND ve advanced ın iyi olduğunu söylediler. 10 kiloluk almayı planlıyorum ama karar veremediğimden hala alamadım :D Sizce hangisi olmalı içlerinden kullandığınız var mı?

3 CEVAP

latte9

Benim kızım da 1.5 yaşında ve kısır nutri feline ye başladık bugün

dumilik

Bende proplan olaylarından sonra nd ye geçtim veterinerimizin tavsiyesi ile memnunum şimdilik bir problem yaşamadım.

Palyaco

Nutri feline kisir mamasi ve nd kinoa kisir kinoa çekirdekli tavsiyemdir nd nin en iyi mamasi kinoa dir