Bu Hareketi Nasıl Uzun Süreli Yaptıra Bilirim

halilgl6612

Köpeğim komutu biliyo ama fotoğrafekimi için ayarlama yaparken düşüyo aslında beklemeyi biliyo ama uzun süreli değil dengeyi sağlıyamıyo

1 CEVAP

AhsenAise

Kulağına eğilip yavaşça şöyle söyleyin ( mamani ben alıyorum, veteriner masraflarını karşılıyorum, bunları seni sevdiğim için değil ,senin şirin pozlarini sosyal medya hesaplarımda kullanıp takipçi kasıp ,like almak için yapıyorum , şimdi akıllı ol sana yaptigim masrafların karşılığını öde)