Unique Kedi Mamasını Kullanan Var Mı?

Chrryq

Unique kullananlarınız var mı? Nasıl bir mama? Özellikle kısırlaştırılmış kediler için olanı

5 CEVAP

yarenkolcu

ben kullanmadım ancak bursadaki veterinerler tarafından üretilen temiz içerikli bir mama oldugunu duymustum

Biz de somonlu kısırlastirilmis proplandan sonra somonlu kısırlastirilmis unique mamaya geçmeyi denedik ama kedim sevmedi ve yemeyi reddetti.. Kilo verince eski mamasına dönmek durumunda kaldık.. Fakat veterinerler tarafından önerilen ve kaliteli bir mama olduğu söyleniyor..
Kendi veterinerinizle görüşüp fikir alarak deneyimleyebilirsiniz bence..

gokhansultan

Unique satan veterinerim unique mamasının özellikle uzun vadeli rahat ödeme planlı olarak satın alabildikleri için veterinerler tercih ettiğini, kendi elindekiler bitince asla tekrar almayacağını çünkü mama ile ilgili çok şikayet aldığını söylemişti bana.

KravatliKedi

Bizimkine yaramadı ishal yaptı ve et bile yok içeriğinde

prds33

Benim kedim ilk 3 gün yedi. Sonra gide gele arada yemeye başladı aç kalmamak için. Sonra yemedi. Yaşlı oldugu için mama da sert geldi sanırım dişlerine. Şimdi Royal Canin yiyor. Arada n&d ile karıştırmayı düşünüyorum.