Kedi Taşıma-Ulaşım Hakkında Bir Soru?

merve2990

Şu büyük otobüsler almıyormuş onu öğrenmiş oldum. Soracağım şu ki bazı tek tük firmalar minibüs ile getirip götürüyorlar şehirler arası sizce kucakta taşımaya izin verirler mi çantayla beraber? yarın gidip terminale soracağım ama uyutmak vs istemiyorum

6 CEVAP

Heiter

Kucakta derken, tasma ile mi yoksa taşıma çantası ile mi?

Heiter

"çanta ile beraber" demişsiniz, pardon. Bence bu, inisiyatife bağlı. Yani sorun çıkabilir. Firma veya diğer yolcular kaynaklı.

Heiter

Yolculuk kaç saat sürecek? Kedi için bunaltıcı olur mu yani?

merve2990

1,5 saat sürecek

merve2990

maksimum 1,5

Heiter

İnşallah yolculardan vs huzursuzluk çıkaran olmaz. Aksi takdirde, zehir olur o 1 buçuk saat. (Tek kişilik oturabiliyorsanız öyle alın isterseniz) Onun dışında, 1.5 saat çok değil bence. Ödül mamasıyla vs idare edebilirsiniz.