Kısır Ve Yavru Kedi Maması Önerisi

kletan07

Merhaba 100 lirayı geçmeyecek 80-100 lira arası bir yavru kedi maması bir de kısır kedi maması önerir misiniz?

1 CEVAP

ozge1985

Kiloluk almak çok mantıklı degıl. 5 yada 10kg luk mama alırsanız daha kar etmiş olursunuz.
3 aylık kedım ıcın nd kullanıyorum ben memnunum. 1.5 kg 400 tl ye yaklaştı ama 10kg aldım 110 tl ye geldi kilosu. 1.5kg olandan 7 paket aldıgımda(10.5kg mama) 2800 tl yapıyor ama ben yarı fiyatına getirmiş oldum. İlk baştan zor gelir ama tasarruflu oluyor oyle düşünün.