Sütün Son Durumu.

Sutunannesi

Arkadaşlar öncelikle dün geceki ilginiz için hepinize teşekkürler. Sütün durumu daha iyi mama vermeye başladık yoğurtta verdik bugün. Durumu daha iyiye gidiyor. Ama şöyle bir sorum var. Dün iğneden geldiğimizden beri deli gibi kendini yalamaya başladı bugünde aynı şekilde kendini yalamadığı tek bir saniye yok. Yürürken bile durup kendini yalamaya başlıyor daha sonra yoluna devam ediyor. Normalde sadece uyumadan önce yalanırdı. Psikolojik midir bu yalanma olayı

4 CEVAP

Roza23

hastayken kendini temizleyemediyse o yuzden olabilir ve baskalari elliyo ya onlarin kokusunu gidermek icin de olabilir. benimki de bi kere antibiyotik igne oldugu gun surekli yalanmisti

Sutunannesi

Olabilir haklısınız ama sanırım süt bu olayı abarttı hatta Artık yalanırken garip sesler eşliğinde tüylerini emiyor yalanmaktan uyuyamıyor ilginç şekilde kendisi Sağlıklı olsunda istediği kadar yalansın. Ama bu kadar yalanmasını gerektirecek ne yaşadı merak ediyorum doğrusu :D

zeynemila

İgnenin icinde birseyler olabilir istersenizveteriner degistirin

berkdoan

Aşırı yalanma büyük bir depresyon belirtisi bulunsun aklınızda.