Köpekler İshal Olunca Su Neden İcmiyor

köpeğim ishali var ama Su içmiyor karnı da şiş çok fazla da hareket de etmiyor böyle olan var mı varsa yardımcı olabilir mi

3 CEVAP

aslihan_e

Veteriner yardımı almalısınız bence böyle bir durumda. Normalde ishal olunca daha fazla su içerler. İç parazit uygulamasını en son ne zaman yaptırdınız? Su içmiyorsa sulu yiyecekler yedirin, et suyu gibi.

sivaslim

konu hakkında tam anlamıyla bilgim yok. benim kızımda ishalken patates haşlaması ve pirinç lapası yedirmiştim ertesi güne ishali geçmişti tavsiye ederim

parazit hapı verdi ondan oluyormus dediler de sulu şeyler seviyor ama su içmiyor birşeyle tatlandırmam gerek anca