Felicia Tavuklu Kısır Kedi Mamasından Sonra Hangi Mama ?

selinay41

Anket

Hills sterilised ördekli kedi maması
(0 oy)
Exclusion monoprotein sığır etli narlı düşük tahıllı kısır kedi maması
(1 oy)
Nd düşük tahıllı tavuklu ve narlı kısır kedi maması
(4 oy)
Royal canın sterilised 37 kedi maması
(3 oy)
Toplam (8 oy)

Merhaba kedim 3 yaşında erkek kısır bir kedi cinsi maine coon şuan felicia tavuklu kısır mama kullanıyoruz gayet memnunuz ama daha kaliteli ve 10 kiloluk bir mama almayı düşünüyorum bütçem en fazla 950 TL lütfen anketteki mamalar hakkında deneyimlerinizi paylaşın mısınız ?

2 CEVAP

selinay41

Nd kısır mama olarak sadece tavuklu ve somonlu var kedim balıklı sevmiyor tavuklu da uzun süre kullanmak iyi değil sanırım Nd yetişkin maması var kuzulu kısır kedim için uygun olur mu ?

selinay41

Aralarında en yüksek proteinli ve uzun vade kullanım için uygun olanı hangisi