Acil Yardımm

Arkadaşlar sokakta yaşayan bir kedi bu hale gelmiş vücudunun her yeri böyle yara kuyruğuda öyle sürekli yalıyor nedir bu ne yapmam lazım

2 CEVAP

Warriorsans

Erkek kedi mi kızgınlıkta olunca diğer kedilerle kavga edip bu hale gelebiliyorlar. Dr animal gibi ürünler oluyor onlardan edinip sıkabilirsiniz aslında bir vet görse en iyisi olur

aslihan_e

Antibiyotik kullanması gerekebilir eğer her yeri böyle ise. Isırık yarasıysa ısırık apseleri oluşabilir vücudunun çeşitli yerlerinde. Bir veteriner görmesi gerek. Başka bir nedeni de olabilir ancak veteriner muayenesi ile belli olur.