Kısır Kedi Normal Mama ?

Dilek93

Merhaba, 2 yaşında dişi tekir kedim var. Yaklaşık 7 aydır proplan kısırlaştırılmış mama kullanıyordum geçen günlerde bitti ve proplanın normal mamasından aldım.
Normal mama kullanmam herhangi bir sorun oluşturur mu sağlık açısından ?

2 CEVAP

Warriorsans

Kısa süreçli kullanılabilir ama uzun dönem kullanılmamalı. Kilo yapabilir, idrar yolu sorunları yapabilir.. mineral değerleri uygun olmuyor normal mamanın kısır kedilere

Dilek93

10kg aldım bitene kadar kullanmam sakıncalı mı peki ?