5 Aylık Kedimiz Sürekli Kusuyor

Bizim 5 aylık olan kedimiz 4 gündür kusuyor önce mama kusuyordu şimdi safra kusmaya basladı. Kusarkende baya aglıyor. Ama kusmak dısında baska hiç bişeyi yok gayet hareketli mamasınıda gayet iyi yiyor tuvaletinide normal yapıyor. Kendi veterinerimize sorduk öneli bişey olcagını sanmıyorum bütün aşıları tam dedi ıslak mama vermemizi söyledi. Baska bir veterinere daha sordum oda akut gastirit olabilicegini söyledi ne yapmam gerekiyor?

9 CEVAP

bence gayet mutlu bir kedi evde 2 kedimiz bir köpegimiz var arkadasları var yani yanlız degil onlarla cok güzel oynuyor sürekli ödül mamaları ıslak mamalarla bakılıyor ben hayvanlarımı el üstünde tutuyorum ki evin dekarasyonu bile kedilere göre onların oynayabilmesi için gayet mutlu bir kedi

zzAr

Siz elinizden geleni yapın kediniz için çok önemli bir şeyi yoktur umarım veterinerizin tavsiyelerine uyun mutlaka, konuyla alakasız yorumları da ciddiye almayın bence.

PetlebiAlisveris

Geçmiş olsun öncelikle, bu tip tıbbi konularda veterinerinizi dinlemenizi tavsiye ederim. veterinerleriniz daha detaylı bahsetmediler mi?

yok sadece bu kadar söylediler bir tanesi hatta beklememizi hala devam ederse antibiotik yapılıcanı söyledi ama digeri akut gastirit diyince korktum acıkcası bende

eren

Akut gastirit olabilir diyen veteriner ne yapmanızı önerdi? merak ettim açıkçası ben de

aksamları yatarken ıslak mama ile beslememi söyledi ki sabahları safra kusmasın diye gecmezse eger tekrar götürmemi söyledi

ama konustukdan sonra ıslak mama ile besledim gün içerisinde de bi kac kere agladıgı için sizlere de sormak istedim

damladamal

veterinerinizi dinlemenizi tavsiye edrim

defne

Yediyi şeylere dikkt et yememesi gereken bişey yiyiyosa kusar