Fipliayi Lütfen Bir Bakın :(

Merviiiss

Arkadaşlar bu yavrumuzun durumu çok kötü 10-20 TL bile olsa yardımda bulunabilir misiniz. Lütfen onu hayata döndürelim az da olsa maddi destek de bulunalım eski halini bir görseniz ve şuan ki hali içler acısı her pati dostumuzun başına gelebilir lütfen destek olalım imkanınız var ise eğer 😢 İnstagram adresi resimde mevcut ve başlıkta da

4 CEVAP

Merviiiss

Resim eklenmemiş ama İnstagram adresi fipliayi lütfen bir inceleyin

Zeytinbey

benim de fipli bir sokak kedim var sokakta besliyordum 2 yıldır , maalesef fip oldu. fip.warrior.efe hesabı. kedim fipli olmasa destek olmak isterdim. allahım yardımcınız olsun cok zor bir surec. allah acil sifalar versin.

gokhansultan

@Merviiiss hesabı bulamadım instagramda link atabilir misiniz?

gokhansultan

tamam buldum :)