Kedilerimin Burnu Kuru Ve Hapşırıyorlar

00ozlm00

Kedilerimin burnu kuru ve hapşırıyorlar annem hasta değiller diye tutturdu evde yapaBileceğim bir şey olabilir mi ???(yarın veterineri aramadan sormak istedim hızlı bir çözüm için)

3 CEVAP

themia

Zannetmiyorum hasta olduklarını. Kızımda aynılarını yaşadı ama hiçbir sorunu yok. Genelde toz ya da kumdan kaynaklanıyor.

elifdogann

hasta olmayadabilirler boşa evham yapmanızı istemiyorum kesinlikle ama ben kızımı ilk sahiplendiğim zaman tozdan veya kum tozuttuğundan vs hapşırıyor sanıyordum erteledim ama arttı hapşırması bi süre sonra üst solunum yollarından dolayı hastaymış meğer tedavi olması gerekti, veterinere götürmeyi ne olur ne olmaz ihmal etmeyin lütfen tedbir almaktan zarar gelmez umarım güzel cocuklarınızın saglıgı yerindedir :)

00ozlm00

Teşekkür ederim