Bime Gelen Kedi Tarağı

Boncuk0912

Bime gelen kedi taragindan alan var mı, memnun musunuz? Taragin dişleri falan nasıl?

2 CEVAP

Minigimmm

bende aldim ama bizde bir işe yaramadı suzinin instagramdaki hikayelerine baktığımda anladığım kadarıyla uzun ve çook tüylü kedi köpeklerde işe yarıyor. taragin dişleri sık sık olmadığı için demir olduğu için bizimkinin tüylerini hic toplamiyor akip gidiyor üstünden. kisacasi kediden kediye değişiyor yani. ama sık ve uzun tüylü kediler icin çook iyi icinde birikiyor düğmeli olması büyük kolaylik basıyorsun düşüyor. furminator ve eldiven yaparken en zorlandığım konu budur mesela tara tara ama toplamak içinde ayrica uğraş.

gokhansultan

Ben memnun kaldım alanların hepsi de memnun neredeyse. Öneririm o yüzden.