Hangi Ödül Maması Kalitelidir?

themia

Lütfen kullandıklarınızı değil de kaliteli bulduklarınızı yazın. (Önceki sorularımda aşırı kalitesiz mamaları bile yüceltenler olmuş da!)

4 CEVAP

dollfacepersian

Orijen,gimcat Superfood,Profine,Brit, Naturalis Adrayms markalarının ödül mamaları doğal ve kaliteli ödül mamaları.
Gimcat ve Beaphar oldukça yararlı vitaminler içeren ödül mamaları markası ama doğal değiller. Doğal olmasada olur vitamin içeriği güzel olsun derseniz bu iki marka bu konuda güzeller

Dreamies her cesit kullandik.ordek daha guzeldi sanki.beaphar rouletties guzel ama yuvarlak olunca kirmak biraz zor beaphar kitties de guzel bence.gimcat taurinli de guzel.odul cubuklarida guzel.gimcat ve beaphar genel olarak guzel bence.

mypet18

dreamies iyi bir ödül maması diye biliyorum gimcat malt paste de öneririm

themia

Dreamies ördekli ve balıklı kullandık. Çok yağlı gibi geldi bana. Elim çok kötü kokuyor ve aşırı yağlanıypr verirken.