British Shorthair Yavru Bir Kedim Var Ona Mama Önerisi Yapabilirmisiniz

Ulasortlek

Yavru british shorhair kedime mama önerisi yapabilirmisiniz

5 CEVAP

Bgisan

RC kullanıyorduk şimdi sanabelleye geçtik. Bi sıkıntımız yok şükür. Arada Nd yaş mama veriyorum.

ozge1985

Royal Canin özel ırk mamaları asla önermiyorum İçeriği aşırı yağlı bir mama. Yavrunun sağlığını olumsuz yönde etkiler.
ND protein bakımından en yüksek mamadır. ND ve acana.
Acana bebeklik döneminde ağır gelir, ND en güzeli %44-46 protein mevcut. Taze et oranı da oldukça yüksek

Aleynql

My cat diger mamalarda icerik olarak daha kaliteli ve uygun fiyatli

pablopicasso

Kaliteli kittem mama 👍🏻

pablopicasso

Kitten olacaktı