Kedim Asla Kucağa Gelmiyor!?

themia

Sizce ne yapabilirim? Cinsimden mi kaynaklanıyor, yoksa kişiliğinden mi? (Not: Saldıran, ısıran, tırmalayan bir kedi değil!)

4 CEVAP

Anonymus827062

Kediler kucakta oturur diye bir kaide yok. Benim iki kedim var ikisi de kucağa gelmez. Onun dışında kendini her koşulda sevdirir. Yılışık kediler genelde tepesinde dolaşır insanın. Uzerinde yılışık bir kedi düşlüyor isen kesinlikle rusian blue kucak manyağı bir kedi dir istesende kucagindan atamazsin:) diğer kediler öyle değil. Kucaklamak istersen kucaklarsin o da bir kaç dakika sürer ancak sonra sıkılır.

Mariana

Benim kedim de gelmiyor niye sorun olsun bu anlamıyorum :)

Cinsden degildir de kisiligi oyledir.ama kediler odul mamasini sever odul mamasi verirken sevebilirsiniz boylece siz onu severken odul mamasi verdiginizi ogrendigi icin odul mamasi istediginde kendini sevdirecektir:)

Anonymus827062

Rusian blue kucakta durmak için her seyi yapar. Kendimden biliyorum