Nedir Bu Lütfen Bilen Yardım Etsin

Utopia

Merhaba yeni fark ettim kedimin sol arka bacağımda böyle bir tüy dökümü var ne yapabilirim nedir bu

4 CEVAP

Mantar bence. Benim kedimde de aynı şekilde çıktı. İyice yapılmadan veteriner e götürün tam teşhisi a cveterineriniz koyabilir.

oykuyildiz

Bizde de böyle başladı eozinofilik granülom teşhisi konuldu . Tavuklu mama yiyorsa ondan da olabilir tabi vet daha iyi bilir

pablopicasso

Mantara benziyor. Zaman geçirmeden veterinerinize gitmelisiniz. Size de bulaşabilir.

Tarcin2021

Benim kedimde de aynı şekilde ayağında dökülme vardı. Veteriner mantar dedi, aşı yaptı. Ancak ne bir yayılma ne de düzelme oldu. 5-6 ay geçti hala öyle. Bir başka veterinerde o kısmın üzerine oturduğundan kaynaklandığını söyledi. Test yapmadan mantar derse veteriner bir kaç yere daha göstermenizi veya test yaptırıp aşıyı öyle yaptırmanızı tavsiye ederim.