Kedim Kuru Mama Yemiyor

Tughal

Arkadaşlar merhaba, 4 aylik kedim ve kuru mama yemiyor surekli haşlama et tavuk ve yaş mama istiyor .İshal olacak diye sürekli vermiyorum.
Bugun gün boyu zorla elimizle yemek yedirmeye çalışıyoruz tek tek
ama 3/5 alıp çekiliyor .
Son çare kuru mamayı ıslatıp ezerek verdim hafif sulu şekilde.
Veteriner baskın bir karakter dedi,bana ajitasyon yapıyor olabilir mi ?
Sizce tavrım ne olmalı ?

1 CEVAP

huqi

Şimdi alıştıramazsanız böyle devam eder maalesef. Aç bırakın illa kuru mama yiyecektir yapıcak bir şey yok. Ayrıca kuru mamaya alışma döneminde başka hiçbir şey vermeyin