Yaş Mama Bozuk Mu?

yaaamur

2 gün önce nutri tavuklu& siyah zeytinli yaş mama aldık bihtere ve aldığım gibi buzdolabına koydum, bu mamayı ilk kez deniyoruz ama bihter yemedi… mama bozuk olabilir mi emin olamadım? beyazlıklar var biraz

3 CEVAP

Lokumcukk

Bozuk değil bence tadı kötü benim kedimde zeytine bayılır normalde ama bu mamaya ağzını sürmemişti

Lokumcukk

Aynı mamanın ton balıklı ve karideslisine bayılıyor ama onun zatem kıvamı yapısı çok farklı

selinay41

Bozuk gibi durmuyor tadını sevmemiş olabilir dışarıdaki kedilere verebilirsiniz