Ağiz Kokusu

Brcnpamuk

Merhabalar kedimin yogun bir sekilde agız kokusu var veteriner genel miayene yaptiginda da belietti mamadan yada dis degisiminden olabilir dedi ama net birsey soylemedi neden olabilir

5 CEVAP

BiciriginAnnesi

Bizim de geçenler de başımıza geldi bizim ufaklık diş değiştirme dönemine girmiş ondan dolayı ağız kokusu olmuş
Crystalin ile bakım yaptım şimdi ağzı kokusuna dair birşey kalmadı

Balimlilac

geçen hafta veteriner bir damla crystalin damlatabilirsin ağız kokusu olursa dedi.

miraytas

Sanabellenin diş bakım için çıkardığı ödül maması vardı burada satılıyor ağız kokusuna iyi geldiğini söylemişti burada bir kaç kişi bakabilirsiniz bence. Bir de genelde diş fırçalamayı tavsiye ediyorlar ama bizimkilerin hiçbiri yaptırmıyor :(

Brcnpamuk

Tesekkurler

Ryhn12

Novomed pristine diş jelini haftada 3 gün kullanın koku kalmıyor.