Kedimin Patilerindeki Bu Kabuklanmalar Nedir?

kedimin patilerinde bu tarz kabuklanmalar fark ettim. önce bir yere atlarken çizmiştir diye düşündüm ancak 3 patisinde de var ve patisine bastırdığımda hiç acı duymuyor. kesik olduğunu düşünmüyorum bu yüzden. ne olduğu hakkında bir fikriniz var mı?

2 CEVAP

huqi

Muhtemelen mantar, kedimi ilk sahiplendiğimde bu şekilde patisinde mantar vardı ve kokuyordu. Sizinde baya ilerlemiş lütfen veteriner'e gidip tedaviye başlayın bir an önce mantar çok çabuk yayılıyor.

çok teşekkür ederim cevabınız için. en kısa zamanda götüreceğim