Proplan Markasının Somunlu Olanı Üzerine Sy Geçirince Rengini Kaybetmiş

semagolge

Somunlu olan renk kaybederken tavuklu olanın renginde bir değişiklik yok mamalardan biri orjinal olmayabilir mi ? Orjinalliğinden nasıl emin oluruz ?
İki ürünüde orijinal paket görünümünde paketlerle t*rendyol dan aldım

5 CEVAP

miraytas

Nestleyi arayınca size bir numara veriyorlar paketin her açıdan resmini çekmenizi istiyorlar bir de aldığınız satıcı resmi mi diye kontrol etmek için adını istiyorlar. Bir de faturayı yollamanızı istiyorlar

miraytas

Ben nestleyi arayarak sorgulatmıştım mamaların orijinalliğini

Zeytinbey

güvendiğiniz sitelerden alın lütfen , sahte mama satıcıları oyle cok ki

Gimlihanim

Ben tr en d yol ya da hep si bu ra da gibi yerlerden mama almayı doğru bulmuyorum. Sahte olma ihtimali yüksek oluyor. Markayı arayıp ya da mail atarak sorgulatabilirsiniz. Malesef sahte mama konusu hepimizin derdi 🤷🏻‍♀️

semagolge

Paket görseli mi atmam gerekiyor markaya ? Bu sitede sahte olma oranı var mı ?