Kedime Petshoptan Farklı Mama Aldim Delirdi

sushiiii

kedime yaklasik 1 hafta once petshoptan mama aldim cunku tatile gidiyoduk ve normalde taze mama miydi ********** gibi biyerdem siparis ediyodum ve vok seviyodu sonra gecen gun kargo yetismez diye pet shoptan aldim en ucuz mamayi alalim dedik sonra adam bize bu mamayi kendimiz üretiyoruz dedi aldik eve geldik verince mamayi hayvan delirdi evde kosmaya basladi her mamayi yediginde deliriyor kosturuyo halilara saldiriyo mamanin icinde doping tarzi bisi olma ihtimali var mi ?

2 CEVAP

Gimlihanim

Mamanın içinde ne vardır bilemiyorum. Ama bence vermeyin. Çok tercih edilen, bilinen markalarda bile birçok sorun çıkıyor. İçinde ne olduğu belli olmayan bir mamayı vermek büyük risk bence. Çocuğa etkisi de farklı olmuş. Ben vermezdim sanırım.

Cennet29

En ucuz mamayı seçip içinde ne oldugunu bilmeden yedirmenize şaşırdım. Daha kötü sonuclarda doğrurabilirdi. Bence bidaha vermeyin