Proplan Korkusu Ve Yeni Mama Tavsiyesi?

LokumHanim

Merhaba, yaklaşık 1.5 yaşında fino bir kızım var. Kısırlaştırdığımızdan beri (6-7 aydır) Proplan light tavuklu köpek maması tercih ediyorduk fakat en son markanın kedi mamalarında yaşanan korkunç olay beni yeni arayışlara itti. Biraz tüy dökümü problemimiz var bu ara, onun dışında herhangi bir sorunumuz yok. Çok uçuk fiyatlarda olmayan, kaliteli bir kısır mama öneriniz var mı?

8 CEVAP

Minigimmm

https://images.app.goo.gl/wA58CsPifffuCque6

bu arada dediğim mera seriside bu, diğer bir maması daha var çünkü karıştırmayın diye link bırakıyorum

Minigimmm

proplanı seviyorsa kızınız proplanın veteriner serisi mamasiyla devam edebilirsiniz dilerseniz. biz hep veteriner serisini kullandık bu zamana kadar, dünde mamamiz bitti bir kliniğe gittim hekime bu konuyu sordum "ben zaten oldum olası petshopta internette satilan serisini almayın iyi değil derdim" dedi. bir mama alınacaksa kliniklerden alınmalı dedi. petshop ve internette satilabilecek durumda olanlar kolay üretim onay yok araştırma yok inceleme yok.

proplanın veteriner serisi ISFM (International Society of Feline Medicine) onaylı yani türkcesi uluslararası kedi tıbbi derneği. bana daha güvenilir geliyor.

https://images.app.goo.gl/7t8EPVEjN1m1dqEf9

Minigimmm

proplan dışında da merayı tavsiye ederim. biz bir dönem kullanmıştık böceklisini, somonlusunu, alman menşeili bir mama bizim kendi hekimimiz bende kedilerime kopeklerime mera kullanıyorum almanlar iyiler bu işte çok iyi üretimleri var demişti. mama paketinde de et içeriğini kendi ciftliklerinden karşıladıkları yazıyor, yetişkin kısır ayrımıda yok mamasında biz kisirlaştirincada devam edebilmiştik yetişkin mamasına. ayrica yeme garantili bir mama iade edebiliyorsunuz yemezse.

LokumHanim

Çok teşekkür ederim bilgiler için, soru içeriğinde yazmamışım bizim kız köpek 😂 ama meranın köpek mamalarına bakacağım ilk defa duydum onu. Sağolun 🙏

LokumHanim

Çok teşekkür ederim bilgiler için, soru içeriğinde yazmamışım bizim kız köpek 😂 ama meranın köpek mamalarına bakacağım ilk defa duydum onu. Sağolun 🙏

Brit care tavsiye ederim

Kedikaram

Bozita tavsiye ederim. Et oranı çok yüksek, kaliteli bir marka

kedimuzay

Pro plan açıklama yaptı rahatlıkla kullanabilirsiniz diye ama yinede kullanmak istemiyorsanız ben advance öneriyorum