Kedim Küçük Bir Poşet Parçası Yedi

Kedim minik poşet parçası yedi birşey olurmu

6 CEVAP

KimJeongguk

Vallahi bizimkide poşet bulunca paramparça ediyor küçük parşaları yiyebiliyor. Şimdiye kadar başımıza bir şey gelmedi.

LokumHanim

Köpeğimi daha önce defalarca poşet, gazete, ayakkabı vs. Parçalarken yakaladım. Dünyanın en arsız çocuğu oldugu için her şeyi yalama, yeme eğiliminde. Ben de çok korkmuştum bişey olacak diye ama çok şükür bişey olmadı. Tabii uzamana danışmak lazım ama damağına, boğazına yapışıp boğulma tehlikesi olmadığı sürece bizim çocukların bünyelerinin bazı ufak şeyleri tolore edebileceğini düşünüyorum. Yine çok dikkatli olmak lazım. Hareketlerini iyice gözlemleyin su içmesi, yemek yemesi, dışkılaması vs. Umarım bişey olmaz

Sueda1234

Birşey olmaz bizimkide kartonu neyi hep parçalıyor yiyor ama bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar

selinay41

Bisey olmaz dışkısıyla atar vücudundan

gece18

Malt verin dışkısıyla atacaktır. Yada kusacaktır.

Palyaco

Poşet bağırsak florasina zarar verebilir lütfen dikkat edin malt verin bu aralar biraz fazla diskiyla atılır poşet yapışkan olabiliyor