Kısır Kedide Kac Günde Bir Et Ve Takviye Ürünler Yedirilmeli ? Kısırlı Kedilere Zararlı Die Biliyoru

Yakuphande

kısır kedide kac günde bir et ve takviye ürünler yedirilmeli ? kısırlı kedilere zararlı die biliyoru ?

1 CEVAP

Takviye urun olarak vitamin ve malti soylediginizi dusunerek soyluyorum zaten tuy yumagi atilimi icin ya malt ya cim kullanmaniz gerekir.vitaminde ihtiyaci oldugunu dusundugunuzde verebilirsiniz ustunde yazan miktari asmayin problem olacagini dusunmuyorum yine de veterinerinize danisin.et konusunda birsey diyemeyecegim kisir kedilerde kilo alma problemi oldugundan kedinizin kilo ve yasini bilmedigimden bunuda veterinerinize danisin.