Acil Fipli Bir Kediye Maddi Manevi Yardımda Bulunmak İstermisiniz Durumu Çok Kötü.

rojbunsoylu

Instagram: fipliayi
Tiktok: fipliayi
Merhaba kedimiz AYI nörolojik ve kuru fip hastası bunun yanında böbrek sorunu karaciğer sorunu kansizlık sorunu vitamin eksikliği sorunu ve aşırı iltihap üretiyor vucut buna bağlı olarak vucutta derin açık yaralar meydana geliyor son olarakta eklem sorunu var durdugu yerde patileri kiriliyor yerinden çıkıyor durumu çok kötü tedavide 30 gündeyiz bir şişe ilacı 65 dolar bir sise ilac 2 gun gidiyor eğer ilaçlarını alamazsak melek olur o yaşamayı çok seven neşe dolu bir can bu kadar hastaliga dayanamaz diyen tüm veterinerlere inat 30 gündür yaşıyor yaşamak için her şeyi yapıyor sizlerden küçük bir ricamız olcak bu can için bir günlük kahve paranızı bizimle paylasmazmisiniz ufak bir mevla ile bir canın yaşama kaynağı olabilirsiniz. maddi durumunuz yoksa sosyal medya hesaplarini takip edip begeni yorum atıp keşfete düşüp daha çok insana ulasmamizi sağlaya bilirsiniz ayrıca hikayenizde sayfamizi paylasip sesimize ses olabilirsiniz. Instagram sayfasına yada tiktok hesabını kontrol ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız her şey detaylı bir şekilde şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz lütfen duyarsız olmayın patimizden tutun 😢😿🙏🙀

34 CEVAP

rojbunsoylu

Twitter hesabimız varda instagram ve tiktok gibi etkili olmadı o yüzden durdurduk orayı maddi durumunuz yoksa lütfen sosyal medyadan takip edip ordan begeni yorum ve hikayenizde paylasarakta destek verirseniz sevinirim instagram hesabimiza bakın durumun ciddiyetini anlarsiniz 🙏🙏

selinay41

miniğim benim inşallah iyileşirsin bir an önce

rojbunsoylu

Eğer tedavisine ara vermezsek iyileşebilir allahın izniyle yanlız tedavisi çok pahalı 😢😭🙏

rojbunsoylu

@balimlilac çok teşekkür ederim allah razı olsun 🙏

rojbunsoylu

@minigimmm çok teşekkür ederim duyarsız kalmadığınız için allah razı olsun 🙏

gokhansultan

Çok geçmiş olsun umarım bir önce sağlığına kavuşur yavrucak :( umudunuzu kaybetmeyin

Minigimmm

instagramda gülce__gülce diye bir hesap var iki alt tire ile. gülce hanım bitkisel içerikli ürünler hazırlıyor. lütfen sayfasını inceleyin ve durumunuzu ona anlatın. çok fipli kedi sahibi geri dönüş yapıyor kendisine teşekkür için. kedinizin bağışıklığı ne kadar yüksek olursa o kadar kolay atlatır bu dönemi gülce hanım daha detayli anlatır. siz ayni bu şekilde tum sorun sikintilarinizi whatsApptan kendisine yazin. yardimcisi cevapliyor, beni gülce hanım bizzat kendisi aramişti. yürüyemeyen fipli bir kedinin normal yürüyen halini atan bir kedi sahibi vardi bende görünce şaşırmıştım hekimi bile ne kullanıyorsan devam et demiş. umarım sizin yavrunuzada iyi gelir, acil şifalar diliyorum rabbim size bağışlasın

LokumHanim

Çok geçmiş olsun, tüyü kadar ömrü olsun İnşallah. Ufak bir öneri, bence Twitter hesabı da açın. Orada güzel çalışmalar, yardımlar toplandığını görüyorum ara ara. Bazı fenomen hesaplar var, onları etiketleyerek paylaşımlar yapın ( Uzaylitosi, zikretinnn -Ahsen'in hesabı- gibi bazı çok kullanıcılı hesapların paylaşması çok etkili oluyor

rojbunsoylu

rodisizasla

IBAN bilgisi paylaşır mısınız lütfen

rojbunsoylu

Ibanı mesaj yoluyla yolladım çok saolun teşekkür ederim allah razı olsun 🙏

rojbunsoylu

.....

rojbunsoylu

....

rojbunsoylu

Güncelleme

gokhansultan

Arada gelişmeleri de paylaşabilir misiniz :)