Gece Uyurken Kedime Carpiyorum

408ghost

Arkadaslar iyi gunler.Gece uyurken kedimde benimle beraber uyuyor.Uyku halinde farkinda olmadan kolumla yada bacagimla kedime carpiyorum.Carptigimi anlayip uyaniyorum ve 10-15 dakka kedimi sevmekle geciyor.Cunku kasitli yaptigimi dusunmus olmasindan korkuyorum ve kisik sesle onla konusarak seviyorum.Ben ne kadar carpsamda o halinden memnun gibi gene gelip sirnasip uyumaya devam ediyor.Sizce ona bilerek vurdugumu mu dusunuyodur

2 CEVAP

Odnzx

Hayır eğer onu sevip gönlünü alıyorsanız böyle bir şey düşüneceğini sanmıyorum

Aynı şeyi geceleri bizde yaşıyoruz ama kasıtlı yaptığımızı sanmıyorlar bence çünkü kaçmıyor hala yatakta duruyor ve kendini sevdirmek için bütün şebekliklerini sergiliyor :)