Kilo Aldıran Kısır Kedi Maması

Lokumcukk

Kedim zaten zayıf baktığım tüm kısır mamalarında da kilo kontrollü yazıyor Hem sağlıklı bir şekilde kilo aldırabilecek hemde büyük boy paketi olan kısır mama arayışı içerisindeyim tavsiyesi olan var mı?? (Hasta olduğu için zayıf değil hep zayıftı kısırlaşınca kilo almasını bekliyorduk hala aynı)

4 CEVAP

Cennet29

Bende bunu cok düşünüyorum kısır mamalar kilo kontrollü ama her kedi obeziteye yatkın değil ztn yada şişman bile değil. Ztn zayıf neyin kilo kontrolünü yapalım aldırmaya çalışıyoruz😂 bu yüzden kısır maması yedirmiyor bazı kişiler. Normal mama yediriyor

gokhansultan

Sanabelle urinary verilebilir diye düşünüyorum %21.5 yağ yaklaşık %34-36 oranında da karbonhidrat içeriyor. protein oranı %24.5 o düşük biraz. Ham kül oranı ve diğer değerleri kısır kediler için uygun. Ara ara bundan 10 kilo kullanıp sonra kısır mamalara devam edebilirsiniz bence protein açısından.

Palyaco

Deneyimlerim bozita kuzulu kisir mamasi baya kilo aldırıyor bu yüzden 2 kilo kullandım aşırı kilo alınca bıraktım gerçekten çok iyi kilo aldırıyor bilginize 2 kg luk satılıyor pez.zshop ve marka.mamada

Lokumcukk

Benim kedim zafiyete yatkın 😅 Normal mamaya da güvenemedim böbreklerinde idrar yolunda sorun olur falan diye Kısırlaştıktan sonra daha çok yemeye başladı cidden ama kiloda sıfır değişiklik Yaş mamayı basarsam kilo alıyor biraz sadece ondada dişler gidiyor Kilo aldıran kısır mama olmalı