Taze Konserve Mamalar Hakkında

kiraz-36

Tazekonserve.com yaş kedi maması kullanan var mı acaba içerik olarak çok yüksek oranda gerçek et ve mineral var deneyimlemiş olan varsa durum nedir acaba önerir misiniz

3 CEVAP

Gimlihanim

Ben görmedim hiç. Ama çok yeni olduğunu düşünüyorum. Hemen güvenmezdim açıkçası.

Minigimmm

bende bu aralar instagramda reklamını çok sık görüyorum ve merak etmeye başladım, kullanan varsa evet bizede fikir olur. sipariş verdikten sonra taze yapılıp gonderiliyormuş öyle günlerce bekleyen konserve mamalar gibi değilmiş katkı maddesiz diyorlar kendi tanitimlarinda, acaba kedim sever mi bilemediğim için sipariş vermeye çekiniyorum

Anonymus683514

şu an tekli satmıyorlar, bir ara görmüştüm ben ama o zaman da paket alınca çok pahalıya geliyordu, en prime yaş mama ile aynı para oluyor ben o yüzden niyetlenip denemedim.

yaş mama kuru mama gibi değil, bakınca genelde kalitesi hakkında bir fikri sahibi oluyorsunuz. en azından bir kitle oluşturana kadar tekli ve uygun satsalardı keşke. benim kedim yaş mama konusunda çok seçicidir giidp 12'li mamayı asla almam, daha önce yaptım o hatayı.

kedi besleyen kimse almaz bence denemediği mamadan 12 tane.