Evde Kedi Bakmak İçin Ailemi Nasıl İkna Edebilirim?

Felixgvn

senelerdir ailemi kedi ya da köpek için ikna etmeye çalışıyorum.Sahipleniceğim kediyi dahi buldum.

9 CEVAP

MiaDamlaa

İzin vermediler banana eve getirdim bir gün mecbur bisi diyemediler daha :D

Odnzx

Ailenizin kediyi neden sevmediğine bağlı, eğer tuvalet eğitiminden dolayıysa kuma kısa sürede alışacağını söyleyebilirsiniz zaten kedi eve geldiğinde oyun oynamasını kendini sevdirmesini gösterince çocukları gibi sevmeye başlarlar bence

ilaydacicek

Aileni kedi sahiplenmeye ikna etmek istiyorsan kedinin sorumluluklarını alabileceğini göstermen gerekir. Eğer ailen hayvanseverse ikna etmekte şanslı olursun ama benim ailem gibi ise şansızsın. :(

Mariana

Ailenizde ciddi bir hastalık alerjik reaksiyon yoksa hayvanlara karşı alın getirin eve bir süre sonra evin çocuğu gibi oluyor kedi :)

Bakin kati bir sekilde evde keid kopek istemiyorlarsa almayin birgun birsey olur istemezler hayvanin sonu sokak olmasin yani.mesela 1-2 ay ishal olacak hastalanacak kusacak her yere aileniz bunu sikinti yapacaksa almayin

Felixgvn

Ardaşlar ailem ikna oldu hepinize teşekkür ediyorum cevaplarınız için isim önerilerini bekliyorum:)

Felixgvn

*ardaşlar yazmışım arkadaşlar olucak o

Felixgvn

gerçekten bir kedi bakmamak için hiç bir eksiğimiz yok ve her şey hazır.neden izin vermiyorlar anlamıyorum

Felixgvn

tüyleri ve tuvaletinin nasıl zarar vermediğimi anlattığım zaman biraz daha ikna olmuşlar gibilerdi.