Patide Sertleşme Ve Kuruma

outlaw

Merhabalar kedimin patisinide alt kısımlarda kuruma ve sertleşme gibi bir durum söz konusu bu sabah fark ettim hareketlerinde sağlığında bir sorun yok acaba ne olabilir?

10 CEVAP

BuseKsk

benim yavrumunda başına gelmişti. tabi ne kadar aynı şeyler bilmiyorum ama. zamanla sertleşti. yara gibi oldu ve kendiliğinden geçti. veterinerimize sorduğum zaman mama değişikliği yapmamı önerdi. umarım kötü bir şeyi yoktur. geçmiş olsun

pacmansoy

Ara ara çok ince bir katman vazelin sürebilirsiniz, parfümsüz olanlardan tabi. Eğer sadece kurumaya bağlı bir şeyse işe yarayacaktır. Bir de yerleri deterjanla sildiğinizde basmamasına dikkat edin.

Rammer

dışarı çıkıyorsa kediniz kavga etmiş o sırada yaralanmış olabilir acaba kabuk gibi bir şey mi?

zzAr

bu bilgiler benim de işime yaradı teşekkürler

outlaw

çok teşekkürler tavsiyeleriniz için her gün kontrol ettim kendiliğinden geçti veterinerimize de danıştık önemli bir şey değil olabilir dedi. tekrar teşekkürler.

mge1978

komşumun kedisinde aynısı oldu veterinere götürdük iltihap varmış vücudunda iğne yaptırdık geçti bir veterinere danışın bence

merhaba benim kedimdede oldu acaba ne geçirir hem sertleşmiş hem kurumuş ön patilerinde var sadece

izzy

Bepanten krem ile geçiyor

Ufx

Merhabalar benim kedimin arka partilerinde kabuklanma ve sayılma var tavsiyesi olan varmı acaba teşekkür ederim

muffinthecat

@canimkedimmisaa
Zeytinyağı ya da hindistan cevizi yağıyla masaj yapabilirsiniz.