Kedi Tüyü

mypet18

şimdi bu iyi birşey diyecekseniz biliyorum ama kedimin tüy döktüğünü hiç görmüyorum sizce bir sıkıntı varmıdır

3 CEVAP

eltarcin

Mutlaka döküyordur,siz fark etmiyorsunuzdur:) Tüy dökmemesi neredeyse imkansız bir şey...Tarağıyla bir tarayın.Veya hani yapışkanlı kağıtlar oluyor ya onlarla.( ya da siyah birşeyle kedinizi kucağınıza alın sonra bakın mutlaka tüy görürsünüz.)Bu arada hangi marka mamayı kullanıyorsunuz ?

mypet18

normalde ilk başladığımda pet shoptan alışveriş yaptık kedi daha 1 haftadır bizimle felicia kitten almıştık

eltarcin

Hmm bilmiyorum,siz benim söylediklerimi deneyin sonra neler olduğunu yazın lütfen.Ben de merak ettim :)