Kedim Dilini

euphoriajk

Kedim dilini sürekli dışarı çıkarıyo yani dili hep dışarıda ve öyle kaldıkça salya akıntısı oluşuyor ne yapmam gerek. Bazen fotoğraftakinden daha fazla çıkarıyo

6 CEVAP

Tarcin2021

Uyurken çıkarıyorsa sorun yoktur. Uyku hallerinde dillerini çıkartırlar. Ancak gün içinde sürekli öyleyse veterinerinize danışın.

huqi

Derin uykudayken dili çıkıyor kedilerin. Benim kedimin hiç dişleri yok baya bi çıkıyor, diğerinde hiç görmedim dişleri tam değil mi? Bu bir problem değil ama normal bir şey.

KimJeongguk

Bu çok normal. Eskiden bizimkide çıkarıyordu artık yapmıyor. 🙃

Superisi814

Veterinerim ağız muayenesi etsin.Ben kedimde hiç fark edemedim, diş problemini ve dişi çekilmek durumunda kalındı.

Gimlihanim

Uyurken bizimki de bazen dilini çıkarıyor. Nadiren de salyası akıyor. Ama siz yine de bir ağız ve diş muayenesi yaptırın. Bir sorun yoktur umarım.

Cennet29

Salya akıtan kedilerde diş problemi olabiliyor. Önce dişlerini damaklarını kontrol edin. Bi sorun yoksa endişe edecek bi durum yok