Obivan Ve Vets Plus Malt Kullanan Var Mı

oykuyildiz

Elimde 3 paket var arkadaşlar bunlardan kullananlar var mı

2 CEVAP

selinay41

Vets plus antihairball malt kullanıyoruz 2 haftadır ve hiç kusma olmadı kedim uzun tüylü tüylerini dışkısında fark ettim işe yaradı yani başta tadını sevmedi ama şimdi bayılarak yiyor

BiciriginAnnesi

Vet's plus premium kısırlaştırılmış malt macun kullanıyoruz,petlebiden hediye geldi
İlk 1 hafta kusma problemimiz oldu malta ara verdik daha sonra tekrar başladık demek ki alışma döneminde kusma oldu şimdi severek yiyor eskiden kusma problemlerimiz olurdu bu ürüne geçtiğimizden beri bir kere bile kusmadı