Kedim 3-4 Gün Sadece Yaş Mama Yese Bir Şey Olur Mu

stellabennett

evde kuru mama bittim siparişim de gelmedi daha maalesef o yüzden sadece yaş mama versem birkaç gün (kuru mama gelene kadar) bir sorun olur mu ya

3 CEVAP

selinay41

bende aynı durumu yaşamıştım 2 gün mama gelene kadar sadece yaş mama salam falan verdim sadece dışkısı daha yumuşak ishal gibi oldu ama kuru mama yiyince düzeldi

Tarcin2021

Birkaç gün için sorun olacağını düşünmüyorum. Haşlanmış et veya tavukla da takviye yapabilirsiniz hatta.

sugartgecat

tavuk da verebilirsiniz