Scottish Fold Durgunluk

Misra

Arkadaşlar merhabalar,
4 aylık scottish kedim var. Aldıktan sonra ishal oldu. Veterinerimizin özenli çalışmasıyla kurtardık ama bizde kedimizde çok mücadele ettik. Bağışıklığı için imuneks vermişti. Onu kestik artık ama bir süre sonra bıdık durgunlaşmaya başladı. Yemek yiyor tuvaletini normal yapıyor. Fakat oyun oynamak istemiyor. Sürekli yatıyor ve uyuyor. Uyumasa bile oyun oynamıyor. Bana çok düşkün. 1 gece arkadaşımda kaldım o sırada beni çok aramış evde. Ayrıca 1 hafta önce evimiz kalabalık olduğundan odasını değltirmiştik. Bunlardan mı etkilendi bilmiyorum durgunlaştı. Gerçi imuneksi daha önce kestiğimizde de böyle durgunlaşmıştı. Üzülüyorum onu öyle durgun görünce. Bana ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

akitalove

Acaba neden imuneksi kestiniz ? Tekrar baslayin boyle devam ederse belki diş düsürüyorsa ateşide var olabilir bunu sık sık kontrol edin bence imunekse devam.edin