Renal Mama Lütfen Okuyun Acil

Karamell723

Arkadaşlar kedimde akut bobrek yetmezligi var kedinizin severek yediği renal mama varsa önerebilir misiniz yaş kuru fark etmez kedime bir turlu yediremiyorum ev yemeklerinden istiyor ya da sevdiği proplan yaş mamadan ama onları daha fazla veremem öneride bulunursanız çok sevinirim

7 CEVAP

gokhansultan

Ben vet life strüvit kullanıyorum ilk günden beri beğenerek yiyor kızım. Ablam da vet life hepatic mama kullandı onun kedisi de hiç yadırgamadan iştahla yedi. Vet life renal mama varsa deneyebilirsiniz bence

Minigimmm

bizim hekim meranın maması lezzetlidir demişti. meranın sağlık problemleri için klinik mamalarida var deneyebilirsiniz.

https://shop.mera-petfood.com/katzenfutter/produktlinien/meravital/renal-katze?c=36

Gelyahron

Hills k/d
Severek yiyeceğine eminiz

Palyaco

Viyo böbrek için 150 ml sivisini tavsiye ederim günlük 20ml

huqi

Benim de bir kedim maalesef sadece reçeteli hipoalerjenik mama yemesi gerekiyor. Hill's z/d almıştık ilk başta ve sevmemişti. Şu an vet life ultrahypo kullanıyoruz ve tadını baya beğeniyor, baya iştahlı yiyor. Gökhan bey de vet life önermiş demek ki lezzet açısından farmina daha iyi. Maalesef yinede bir süre sonra farklı şeyler istiyorlar sürekli aynı şeyi yemek istemiyorlar gerçekten çok üzülüyorum bir de benim kedim çok iştahlı bir kedi su içsem bakıyor. Aynı şekilde vetlife yaş mamada alın bence 35 tl galiba :(

Karamell723

Hepinize çok teşekkür ederim viyo dan kullanıyorum tavsiyelerinizi dikkate alacağım♡inşallah toparlar bir an önce

Karamell723

Çok teşekkür ederim