Kedim Halıya İşedi

rubyyyy

kedim 4 aylık bir scotish fold,daha önce hiç böyle birşey yapmamıştı. Kesinlikle sinirlenip stres yaşayacağı bir durum olmadı, sağlık sprunu da bulunmuyor hep takıldığı bir halı köşesi vardı oraya işedi neden olanilir bilen varmı (dipnot: kedimin kumu temiz ve kokusuz o konuda bir sıkıntı yok)

2 CEVAP

aslihan_e

Oraya koku bırakıyor ki ona ait olduğu bilinsin. Bizimki yavruyken sürekli minderine çiş yapardı, yıkardık hemen geri yapardı, başka minder koyduk yine yaptı. En son artık bıraktık öyle kokulu kokulu yatıyordu. Havalar ısınmaya başlayınca da kaldırdık. Siz oraya bir şey serseniz iyi olur. Tekrar yapma ihtimali büyük çünkü.

Tughal

Kumu az olabilir,kum kabı dar gelmiş olabilir,kumun kokusunu tam alamamış olabilir bir de renk benzerliği olabilir aynı durumu ben de yaşamıştım çünkü