Önerebileceğiniz Kedi Mamaları Var Mı?

Doneceran

Kedi sahipleneceğim fakat alacağım mama konusunda kararsızım çünkü her kedi farklı mamaları sevebiliyor. Ayrıca uygunsa olmasını istiyorum, zaten pahalı mama her zaman kalite değildir. Trendline'ı merak ediyorum sizce nasıl, veya enjoy?

3 CEVAP

Palyaco

Golosi alın onlara boşuna para vermeyin en uygun sağlıklı golosi

NorthNight

Bence o markaları hiç tercih etmeyin. Uygun fiyatlı obivan, golosi, dr sacchi gibi markalara bakabilirsiniz.

huqi

En azından golosi alın :(
Trendline,
Pro line içerikleri kötü ve sokağımdaki kedilerde zor yiyor.