En İyi Mama

Arkadaşlar merhaba, kedim 2 yaşında kısır. Şimdiye kadar hep Nd ile besledik ama son zamanlarda iştahlı yemedigini fark ediyorum. Daha iyi bir mama ile beslemek istiyorum, hangi mamayı önerirsiniz.

5 CEVAP

KimJeongguk

Exclusion tavsiye ederim iştahla yiyorlar ve içeriği temiz, kaliteli. ☺️

Luckysnll

Acana tavsiye ederim

AslanPati

Acana, Bozita

amillaaa

N&D çok çeşidi olan bir mama markası, belki farklı bir çeşidini deneyebilirsiniz. Farklı marka olarak Acana, Orijen, Alleva, Brit Care markalarını deneyebilirsiniz fakat benim kedim ve sokakta beslediğim bazı kediler nedense Acana ve Orijen yemek istemiyor, bu yüzden küçük paket alıp denemekte fayda var.

Palyaco

Exclusion veya natures verty sağlıklı mamalar kisir mamaları değerleri ve fit gorunmeleri