Kedimde Hapşırma Aksırma

Trgt41

Yaz aylarında polenlerden etkilendiğimiz gibi resmen günde çok kez hapşırığ aksırıyor sıkıntılı bi durum mudur ?

1 CEVAP

aslihan_e

Kedilerin de polene ya da toza alerjisi olabiliyor. Ayrıca sıcaklardan da hapşuruyor bizimkiler. Nezle virüsü de kapmış olabilir bir ihtimal. Bazı mamalar da alerjiye neden olup göz yaşarması, hapşurmaya neden oluyor. Hapşurma artarsa ve yanında burun akıntısı, ishal, diş ve diş eti problemleri gibi sorunlar oluşursa o zaman veterineri ziyaret etmekte fayda var.