Mantar Olabilir Mi?

cerenruya

Kedimin bir yerinde sadece böyle bi tüy eksikliği var kızarıklık falan yok mantar olabilir mi endişeleniyorum ve mantarsa tedavi süreci nasıl

2 CEVAP

Sutlacbey

Tabi once veterinere sorun ama ben mantar degildir herhalde diye dusunuyorum cunku kizariklik ve pullanma mutlaka olurdu
Bazen stresten bolgesel tuy dokulmesi olurmus arkadasimin kedisinde olmustu ayni sekilde mantarsa bile spray oluyor o bolgeye uygulayinca geciyor
Gecmis olsun

Esperas

Veterinere danışmanızın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Hayvanlarımızda çok farklı deri rahatsızlıkları olabiliyor. Hem sizin hemde minik yavrunuzun iyiliği için bilinçli birinin kontrol etmesi gerekir. Umarım ciddi bir rahatsızlık değildir, çok geçmiş olsun.